Alsós tanulmányi verseny-őszi forduló

Alsós tanulmányi verseny-őszi forduló

2018. november elején megrendeztük az alsós tanulmányi verseny őszi fordulóját. Nagy örömünkre, ezúttal is sok tanuló vett részt a különböző kategóriákban. Gratulálunk a győzteseknek és reméljük, hogy a következő forduló is ilyen szép eredményekkel zárul majd!

Szépfüzet verseny 1. évfolyam

1.a

I. Hanuszka Zente

II. Gazdag Luca

III. Farkas Luca

1.b

I. Vágó Korina

II. Slávik Violetta

III. Dvorzsák Léna

1.c

I. Nagy Boróka

II. Imrei Laura

III. Romvári Hanna

Helyesírás háziverseny 2. évfolyam

I. Módler Hanga 2.a

II. Vécsei Dóra 2.c

III. Kósa Kaba  2.b

Hámori Vilmos  2.c

IV. Kovács Zsófia 2.c

Matematika háziverseny 2. évfolyam

Szöveges – logikai feladatok

I. Györki Kenéz 2.b

Hámori Vilmos 2.c

II. Czene Zolta 2.c

Lendvai Milán 2.c

Szabó Zoltán 2.b

III. Katona Kristóf 2.b

Matematika háziverseny 2. évfolyam

Alapműveletek

I. Kósa Kaba 2.b

Kardos Lili Anna 2.b

Singh Harminder Benjamin 2.a

II. Czene Zolta 2.c

Lendvai Milán 2.c

Cserép Miklós 2.c

Valkó Brúnó 2.a

III. Szentiványi Ábel 2.a

Cseke Máté 2. c

Helyesírás háziverseny 3. évfolyam

I. Ngo Ha Linh 3.b

Tűű Lili 3.b

II. Kiss Dániel 3.c

Móró Zsófia 3.b

Horváth Levente 3.c

III. Rajki Klementina Luca 3.b

Bacsa-Soltész Vivi 3.d

Gyöngyösi Gréta 3.a

Lakatos Laura 3.d

Matematika háziverseny 3. évfolyam

Szöveges – logikai feladatok

I. Tóth Máté 3.o.

II. Berkó Benedek 3.o.

III. Horváth Levente 3.c

IV. Siklósi Márk 3.o.

Tűű Lili 3.b

Matematika háziverseny 3. évfolyam

Alapműveletek

I. Hidegkúti Vilmos 3.b

II. Kiss Dániel 3.c

III. Sarkadi Sebestyén 3.b

IV. Horváth Levente 3.c

V. Tűű Lili 3.b

VI. Nagy Máté 3.c

Helyesírás háziverseny 4. évfolyam

I. Kászonyi Dorottya 3.c

II. Fiedler Szintia 4.a

IV. Petrovits Jázmin 4.d

V. Márton Dorka 4.c

Matematika háziverseny 4. évfolyam

Szöveges – logikai feladatok

I. Czifra Péter 4.a

II. Németh Ábel 4.c

III. Hanuszka Benedek 4.d

IV. Hegyes Ádám 4.d

Puskás Lóránt 4.b

Matematika háziverseny 4. évfolyam

Alapműveletek

I. Farkas László Junior 4.a

II. Németh Ábel 4.c

III. Adamecz Bertalan 4.d

Őszi  futóverseny 2018. szeptember 26.

Elsős lányok:

  1. Munkás Laura c
  2. Mikó Karina c
  3. Berkó Anna b
  4. Fejti Jázmin b
  5. Kiss Nóra c

Elsős fiúk:

  1. Tes Botond b
  2. Büki Barna c
  3. Bodnár Zsombor b
  4. Kasa Ádám b
  5. Zoltán Zorán c

Másodikos lányok:

  1. Deák Luca b
  2. Tari Jázmin b
  3. Krasznai Nóra c
  4. Szabó Zoé b
  5. Vécsei Dóra c

Másodikos fiúk:

  1. Perhács Bence b
  2. Bocz Boldizsár c
  3. Tönköly Márk a
  4. Kocsis Dábi a
  5. Cseke Máté c

Harmadikos lányok:

  1. Hámori Nóra a
  2. Béleczki Eszter c
  3. Ládonyi Lili b
  4. Székely Dalma c
  5. Farkas Aliz b

Harmadikos fiúk:

  1. Béleczki László a
  2. Árvai Kolos a
  3. Nagy Marcell d
  4. Spitzer Milán d
  5. Tury Zsombor a

Negyedikes lányok:

  1. Reményi Kamilla b
  2. Magyari Lilla b
  3. Grigalek Maja a
  4. Gábor Janka b
  5. Tomor Bíborka b

Negyedikes fiúk:

  1. Székely Dávid a
  2. Szilveszter Erik d
  3. Szenes István c
  4. Szilveszter Márk b
  5. Puskás Lóránt b

Segíthetek csoport aktív résztvevői:

3.b

Ngo Ha Linh

Ballabás Szofi

Mlinárcsik Léna

3.c

Christman Ákos

Kiss Dániel

3.d

Kalocsa Mihály

Kopocsy Kincső

Visontai Lili

4.a

Ágó Lili

Nagy Renáta

Farkas László Junior

Fekete Gábor

4.b

Hidvégi Jácint

Katona Kata

4.c

Márton Dorka

Sitkei Bertalan

Schidlik Lili

4.d

Varga Dorka

Szilveszter Erik