Alsós tanulmányi verseny-téli forduló

Alsós tanulmányi verseny-téli forduló

December elején megrendeztük az alsós tanulmányi verseny téli fordulóját, amelyen ismét sok tanuló vett részt. Gratulálunk a győzteseknek és reméljük, hogy a következő forduló is ilyen szép eredményekkel zárul majd!

Szépfüzet verseny 1. évfolyam

1.a

  1. Farkas Luca
  2. Kiss Hanna Léna
  3. Ötvös Hanga

1.b

  1. Salajev Anna Réka
  2. Preisler Réka
  3. Bodnár Zsombor

1.c

  1. Harangi Hanga
  2. Zoltán Zorán
  3. Munkás Laura

Helyesírás háziverseny 2. évfolyam

  1. Vécsei Dóra 2.c
  2. Kovács Zsófia 2.c
  3. Szabó Gréta, Kardos Lili 2.b
  4. Györki Kenéz 2.b

Matematika háziverseny 2. évfolyam

Szöveges – logikai feladatok

  1. Vécsei Dóra 2.c
  2. Valkó Brúnó 2.c, Kovács Bendegúz 2.a
  3. Lendvai Milán 2.c

Matematika háziverseny 2. évfolyam

Alapműveletek

  1. Kósa Kaba 2.b
  2. Györki Kenéz 2.b
  3. Szabó Zoltán 2.b
  4. Valkó Brúnó 2.a
  5. Pákh László 2.c
  6. Vécsei Dóra 2.c

 Helyesírás háziverseny 3. évfolyam

  1. Gyöngyösi Gréta 3.a
  2. Móró Zsófia 3.b, Milárcsik Léna 3.b
  3. Ngo Ha Linh 3.b, Tűű Lili 3.b, Lakatos Laura 3.d, Kovács Kyra Petra 3.a

Matematika háziverseny 3. évfolyam

Szöveges – logikai feladatok

  1. Tóth Máté 3.d.
  2. Dékány Máté 3.d.
  3. Oláh Nimród 3.
  4. Nagy Máté 3.o.
  5. Kiss Dániel 3.c

Matematika háziverseny 3. évfolyam

Alapműveletek

  1. Hidegkúti Vilmos 3.b
  2. Kiss Dániel 3.c
  3. Tűű Lili 3.b
  4. Rajki Klementina Liza 3.b
  5. Árvai Kolos 3.a
  6. Horváth Levente 3.c

Helyesírás háziverseny 4. évfolyam

  1. Czifra Péter 4.a, Reményi Kamilla 4.b
  2. Trear Virág Mária 4.b
  3. Varga Noémi 4.d

Matematika háziverseny 4. évfolyam

Szöveges – logikai feladatok

  1. Czifra Péter 4.a
  2. Hódi Domonkos 4.d
  3. Puskás Lóránt 4.b
  4. Csontos Benedek 4. b
  5. Kovács Barnabás 4.b

Matematika háziverseny 4. évfolyam

Alapműveletek

  1. Farkas László Junior 4.a
  2. Enyedi Botond 4.c
  3. Hegyes Ádám 4.d

Segíthetek csoport aktív résztvevői:

3.c

  • Móra Noel
  • György Bence
  • Nagy Máté
  • Siklósi Márk

4.a

  • Ágó Lili
  • Nagy Renáta
  • Gyuricza Marci

4.b

  • Veres Tamás
  • Reményi Kamilla

4.c

  • Csorba Viktória
  • Sitkei Bertalan
  • Schidlik Lili

4.d

  • Bukor Ádám
  • Patrovits Jázmin
  • Laboranovits Barbara

Hónap meséje helyezések: október-november

1-2. évfolyam

  1. Slávik Violette 1.b
  2. Lendvai Huba 2.c
  3. Módler Hanga 2.a

Különdíj

  • Farkas Luca 1.a
  • Dienes Nóra 1.a
  • Bulut- Nagyszeghi Idris 1.a
  • Kiss Hanna 1.a
  • Balázs boglárka 1.a

3-4. évfolyam

  1. Vécsei Dániel 4.c
  2. Szabó Zsófia 4.c
  3. Bozsó Marcell 4.c

Különdíj

  • Enyedi Botond 4.c
  • Sósik Csongor 4.c
  • Márton Dorka 4.c
  • Sarkadi Sebestyén 3.b

Hónap meséje helyezések: december

1-2. évfolyam

  1. Krasznai Nóra 2.c
  2. Molnár András 2.b
  3. Horváth Zsófia 2.b

Különdíj

  • Lendvai Huba 2.c
  • Tóth Eszter 1.a
  • Fekete Marcell 1.a
  • Szados Dóra 2.b
  • Lendvai Fülöp 2.b

3-4. évfolyam

  1. Székely Dalma 3.c
  2. Ngo Ha Linhn3.b
  3. Sarkadi Sebestyén 3.b

Különdíj

  • Czibik-Poole Sebastian 3.c
  • Béleczki Eszter 3.c
  • Ballabás Szofi 3.b