Házi verseny-tavaszi forduló

Házi verseny-tavaszi forduló

Március elején megrendeztük az alsós tanulmányi verseny tavaszi fordulóját. Gratulálunk a győzteseknek!

Szépfüzet verseny 1. évfolyam

1.a

  1. Szarka Dániel
  2. Balázs Boglárka
  3. Verebélyi Lili

1.b

  1. Bodnár Zsombor
  2. Köves-J. Máté
  3. Németi Márk

1.c

  1. Székely Szonja
  2. Vatamány Szofia
  3. Mészáros Jázmin

Helyesírás háziverseny 2. évfolyam

I. Györki Kenéz

Kósa Kaba

Hámori Vilmos

II. Vécsei Dóra

Kardos Lili Anna

Szabó Gréta

III.  Módler Hanga Katica

IV. Katona Kristóf

Matematika háziverseny 2. évfolyam

Szöveges – logikai feladatok

I. Czene Zolta

II. Oláh Zétény

III. Katona Kristóf

Matematika háziverseny 2. évfolyam

Alapműveletek

I. Kocsis Dávid

II. Czene Zolta

III. Kardos Lili Anna

IV. Vécsei Dóra

V. Gulácsi Bendegúz

VI. Horváth Zsófia

Helyesírás háziverseny 3. évfolyam

I. Tűű Lili

Móró Zsófia

Tóth Gréta

II. Hegedűs Anna

Tóth Máté

Sárosi Anna

III. Ngo Ha Linh

Mlinárcsik Léna

Rajki Klementina Liza

Matematika háziverseny 3. évfolyam

Szöveges – logikai feladatok

I. Hidegkúti Vilmos

II. Tóth Máté

III. Ngo Ha Linh

IV. Horváth Bence

V. Dékány Máté

Matematika háziverseny 3. évfolyam

Alapműveletek

I. Németh Nóra

II. Hidegkúti Vilmos

III. Ngo Ha Linh

IV. Vass Réka

V. Horváth Levente

VI. Tóth Máté

Helyesírás háziverseny 4. évfolyam

I. Treer Virág

II. Reményi Kamilla

Friedler Szintia

II. Grigalek Maja a

Tomor Bíborka

IV. Puskás Lóránt b

Enyedi Botond

Ágó Lili

Magyari Lilla

Matematika háziverseny 4. évfolyam

Szöveges – logikai feladatok

I. Czifra Péter

II. Hegyes Ádám

III. Magyari Lilla

IV. Enyedi Botond

V. Márton Dorka

Matematika háziverseny 4. évfolyam

Alapműveletek

I. Czifra Péter

II. Németh Ábel

III. Farkas László Junior

A Hónap meséje rajzpályázat eredményei:

1-2.o.

  1. Vágó Korina
  2. Lendvai Dániel 2.c
  3. Gazdag Luca 1.a

KD:

Albrecht Luca

Hanuszka Zente

Szarka Dániel

3-4.o

  1. Tóth Gréta
  2. Makra Barbara
  3. Kara Lili

KD:

Erneszt Dominik

Ngo Ha Linh

Sarkadi Sebestyén

Dorogi Anna

A „Segíthetek” csoport oklevéllel értékelt csapata:

Farkas Aliz, Nagy Máté, Tóth Milán, Gyuricza Marcell, Bozsó Marcell, Szilveszter Erik, Hegyes Ádám, Répa Dorina, Varga Botond