Házi versenyek-téli forduló

Házi versenyek-téli forduló

Az alábbiakban olvashatók házi tanulmányi versenyünk téli fordulójának eredményei, valamint a novemberi “segítők” nevei:

Szép füzet verseny:

  1. a
  2. Szalay Bence
  3. Becsei Luca
  4. Krasznai Eszti

1.b

  1. Hegedűs Lilla
  2. Németh Lenke
  3. Visontai Zsombor

1.c

  1. Haraszti Dorina
  2. Gerendai László
  3. Huang Boying

 Magyar, 2. o.:

  1. Gazdag Luca 2.a
    2. Vágó Korina 2.b
    3. Romvári Hanna 2.c
    4. Salajev Léna 2.b, Végh Júlia  2.c,  Farkas Luca 2.a

Matematika, 2. o:

  1. Preisler Réka 2.b

2.Gergő Maja 2.b, Tolnay Péter 2.b, Bodnár Zsombor 2.b, Kocsa Ádám 2.b, Tesch Botond 2.b, Verebély Lili 2.a

3.Zoltán Zorán 2.c

Magyar 3. o:

1.Hegedűs Flóra 3.a

2.Szabó Gréta 3.b

3. Szentiványi Ábel 3.a

4.Vécsei Dóra 3.c

Matematika, 3.o:

  1. Czene Zolta 3.c
  2. Hámori Vilmos 3.c
  3. Fazekas Hanna 3.a
  4. Krasznai Nóra 3.c
  5. Szabó Gréta 3.b

Magyar, 4.o:

  1. Vass Réka 4.d
  2. Wallner Szabolcs 4.b, Tűű Lili 4.b
  3. Tóth Máté 4.b, Bacsa-Soltész Vivianna 4.d

Matematika 4. o:

  1. Nagy Máté Attila 4.c
  2. Ngo Ha Linh 4.b, Rajki Klementina Liza 4.b
  3. Hidegkuti Vilmos 4.b
  4. Horváth Levente 4.c
  5. Kiss Dániel 4.c
  6. Tűű Lili 4.b

Hónap meséje:

Október- november                                                

1.osztály                                                                                  2.osztály

  1. Preiner Zsófia 1.c Krasznai Eszter 1.c                      Fejti Jázmin 2.b
  2. Haraszti Dorina 1.a Lukács Ágoston 1.c                  Salajev Léna 2.b
  3. Krasznai Bernadett 1.c Ország-Nagy Anna 1.c      Gazdag Luca 2.a

Különdíj: Huang Boying Lili 1.c, Huszák Brigitta 2.b, Schidlik Titusz 1.c , Kalamár Noémi 2.a, Zoltán Zita 1.c, Bencsik Adél 1.c

3.osztály                                                                             4.osztály

  1. Horváth Zsófia 3.b                                                      Uzner Kartal 4.b
  2. Lendvai Fülöp 3.b                                                       Mlinárcsik Léna 4.b
  3. Módler Hanga 3.a                                                       Rajki Klementina 4.b

Különdíj: Pap Csongor 3.b, Ballabás Szofi 4.b, Szabó Gréta 3.b, Tűű Lili 4.b

„Segíthetek?” november

3.a

Lányi Bence

Jelisztratov Alexander

Mészáros Levente

3.b

Gulácsi Bendegúz

Molnár András

Perhács Bence

3.c

Kovács Zsófia

Huang Boyi

Sárosi Patrícia

Galyas Krisztofer

4.a

Vida Dániel

Majoros Ottó Zsombor

Bulut-Nagyszegi Inan

4.d

Horváth Bence

Oláh Nimród

Dékány Máté

Suhajda Márk

Tóth Máté

rptoz
rptoz