Városi angol országismereti csapatversenyt rendezett iskolánk

2019. március 7-én városi angol országismereti csapatversenyt rendezett iskolánk. Három iskola 48 tanulója nevezett a vetélkedőre. A jó hangulatú verseny a brit történelem, épített környezet, szokások és kultúra számos területét ölelte fel. A 14 csapat szóbeli feladattal is készült. A versenyt a Bleyer Jakab Általános Iskola Atlantic Oceans csapata nyerte. Második lett a Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola No Name Team csapata. Harmadik helyen a Kesjár Csaba Általános Iskola Misters csapata végzett.

Gratulálunk minden résztvevőnek és a nyertes csapatoknak! Tekintsétek meg az alábbi linkre kattintva a versenyről szóló riportot (a videó 30. percétől) és Facebook oldalunkon a megmérettetésen készült képeket: https://bit.ly/2OkUveh